Zapraszamy na XII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin!


22 maja 2024 r.

Największe w Polsce wydarzenie dedykowane rodzinom wielodzietnym odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim pod hasłem „Miłość, szczęście, bezpieczeństwo - Rodzina To Ma”.

 

 

Głównym celem Zjazdu jest integracja lokalnego środowiska, promowanie kultury rodzinnej oraz budowanie pozytywnego wizerunku rodzin wielodzietnych. Organizatorami tegorocznego spotkania są Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” oraz Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Około 700 osób z całej Polski będzie gościło w ostatni weekend maja na Arenie Lodowej w Tomaszowie. Zjazd to trzydniowe święto radości, koncertów, spotkań i warsztatów, podczas których będzie okazja do odkrywania nowych obszarów i spraw istotnych dla funkcjonowania rodziny.

Tradycją naszych zjazdów jest konferencja o tematyce ekonomicznej. W tym roku, z okazji jubileuszu 10-lecia Karty Dużej Rodziny, panel w Tomaszowie będzie dotyczył 10 lat współpracy samorządów i biznesu w tym projekcie.

Wydarzenie rozpocznie się dnia 31 maja o godzinie 16:00 na Arenie Lodowej, gdzie odbędzie się wieczór otwarcia i powitania gości. W sobotę 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, dzień rozpoczniemy warsztatami dla dzieci. Istotnym elementem przedpołudnia będzie wspomniany wyżej panel społeczno-ekonomiczny, a po obiedzie odbędzie się Piknik z okazji Dnia Dziecka - Rozpoczęcie lata z województwem łódzkim nad Zalewem Sulejowskim. Na dzieci czekają dmuchańce, animacje, konkursy z nagrodami, warsztaty artystyczne oraz smakołyki. W niedzielę, 2 czerwca, spotkamy się na mszy świętej dla chętnych w kościele Najświętszej Marii Panny w Tomaszowie Mazowieckim, a od godziny 14:00 zapraszamy rodziny na Miejski Dzień Dziecka na Przystani Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

Podczas Zjazdu zapisane rodziny będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na atrakcje turystyczne i sportowe w Tomaszowie Mazowieckim, m.in. zwiedzanie Rezerwatu Niebieskie Źródła, Skansenu Rzeki Pilicy, Podziemnej Trasy Turystycznej Grot Nagórzyckich oraz zajęć w Parku Linowym nad Pilicą i na basenie.Z kolei na Arenie Lodowej znajduje się fantastyczny, nowo otwarty Tor Gokartowy.

Zjazd Dużych Rodzin to doskonała okazja do pokazania, jak wielką wartością są rodziny, zwłaszcza te, które wychowują więcej dzieci. Wychowanie dzieci to wysiłek, trud i praca, ale także wielkie szczęście.

Organizatorem XII Zjazdu Dużych Rodzin jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”,

współorganizatorem Miasto Tomaszów Mazowiecki.

     

 

XII Zjazd Dużych Rodzin został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

i Małżonki Prezydenta Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

 

Partnerem Strategicznym XII Zjazdu Dużych Rodzin jest (...).


 

 

 

Partnerami wydarzenia są także: Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Województwo Łódzkie, Lidl, Sonko, LipCo Foods, Fundacja Uskrzydlamy.

               

              

            

 

Partnerami lokalnymi są: Arena Lodowa, GOOKart Tomaszów Mazowiecki oraz MZK Tomaszów Mazowiecki.

       

 

Partnerami medialnymi wydarzenia są: Polsat News, Polska Agencja Prasowa, Gość Niedzielny oraz Katolicka Agencja Informacyjna.

               

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter